BKT Advantage Bielsko - Biała najlepszym klubem tenisowym w Polsce !!!!

BKT Advantage B-B najlepszym klubem w Polsce

Zakończyły się letnie rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych (skrzaty, młodzicy, kadeci, juniorzy). W rozgrywkach tych na szczeblu regionalnym, międzywojewódzkim i w reszcie centralnym w ostatnim półroczu startowało ponad 100 klubów. W rozgrywkach finałowych udział wzięły 53 kluby. Klub BKT Advantage BB w finałach reprezentowany był w pięciu kategoriach: skrzatki, młodziczki, kadetki, juniorki i kadeci zdobywając jako jedyny w Polsce cztery medale (1złoty, 1 srebrny, 2 brązowe)!

W kalsyfikacji punktowej zajęliśmy 1 miejsce w Polsce!!! zdobywając 370 punktów! Za nami uplasowali się AZS Poznań 360, Legia Warszawa 280 oraz Górnik Bytom 250 punktów. Jest to wielki Wasz sukces w tak krótkiej historii klubu!

Chcielibyśmy jeszcze raz szczerze podziękować WSZYSTKIM autorom tego sukcesu: przede wszystkim zawodnikom naszego klubu oraz zawodnikom wypożyczonym: Magdzie Świerczyńskiej, Oli Wierzbowskiej, Karolinie Bartusek, Beacie Światłoń oraz Teodorowi Szpejankowskiemu, ich trenerom trenującym w Bielsku oraz w innych ośrodkach, rodzicom, Urzędowi Miasta Bielsko-Biała oraz firmom nas wspierającym: Strumet sp. z.o.o, Dom Maklerski BDM S.A, Grupa Szpunar.