Dobry występ bielskich tenisistek na turnieju skrzatów w Bielsku

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny skrzatów na kortach Advantage

W dniach 23-25.01.2016 na kortach klubu Advantage Bielsko – Biała odbył się OTK skrzatów. W zawodach wystartowało 54 zawodników z całego kraju, w tym 14 reprezentantów BKT Advantage BB.

W turnieju chłopców dobrze zaprezentowali się nasi krasnale: Jakub Jędrzejczak i Mikołaj Migdalski oraz Szymon Kaszowski. W turnieju gry pojedynczej jedyne zwycięstwo odniósł Kuba Jedrzejczak, który pokonał Adama Mikułę (ChTT Chorzów) 6/3, 6/0. W turnieju gry podwójnej do półfinału dotarł Szymon Kaszowski w parze z Alanem Borkowym (Mostostal Zabrze), którzy pokonali Mikołaja i Kubę.

W turnieju gry pojedynczej zwyciężył Filip Wrona ( MUKS Katowice), który pokonał faworyta Oskara Grzegorzewskiego (MTC Warszawa) 4/6, 6/4, 10/7. W turnieju gry podwójnej zwyciężyła para Wrona/Grzegorzewski.

W turnieju dziewcząt tradycyjnie już świetnie zaprezentowały się nasze zawodniczki. Do półfinału dotarły dwie nasze reprezentantki: Maja Stokłosa i Weronika Domańska. W tej fazie turnieju Weronika musiała uznać wyższość Natalii Turczuk ( VARIO CLUB) przegrywając 3/6, 2/6. Maja pokonała Justynę Jodłowską (Legia Warszawa) 6/1, 6/1. W finale Maja niespodziewanie uległa Natalii 5/7, 6/2, 6/10.

W turnieju gry podwójnej zwyciężyła para Maja Stokłosa/Justyna Jodłowska

Gratulujemy i zapraszamy na kolejne turnieje J