Ola Nadajewska w finale turnieju europejskiego

Ola Nadajewska nie zwalnia tempa

Ola Nadajewska po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowała się w turnieju europejskim młodziczek TE 2 Olimpijski Cup we Wrocławiu. W turnieju gry pojedynczej wprawdzie uległa już w pierwszym meczu późniejszej triumfatorce Romanie Cisovskiej (Słowacja) 1/6, 2/6, ale w turnieju gry podwójnej w parze z Julią Wędrochą (ChTT Chorzów) dotarły do finału. W pierwszej rundzie otrzymały wolny los, w drugiej pokonały polską parę Kus/Renke 6/1, 6/2, w półfinale okazały się lepsze od pary białoruskiej Brich/Kanapatskaja 3/6, 6/2, 10/7. W finale nie dały już rady innym Polkom Martynie Kubce i grającej gościnnie w bielskiej drużynie Oli Wierzbowskiej 2/6, 6/7(6).

Po tym turnieju Ola w ekspresowym tempie przeniosła się do Sopotu na OTK młodziczek, w którym okazała się bezkonkurencyjna zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej!

W singlu najpierw pokonała Nikolę Żurawską (GAT Gdańsk) 6/2, 6/0, w półfinale nie dała szans Weronice Ejsmont (SPORT Olsztyn) 6/1, 6/0. W deblu razem z Zuzanną Szczepanską w półfinale pokonały parę Daszkiewicz/Nowicka 6/1, 6/1 i w finale parę Ejsmont/Niedźwieńska 1/6, 6/4, 10/2.

Gratulujemy zwycięskiego maratonu.