OTK juniorów - finał singla i zwycięstwo w deblu Mikołaja Wrzoł

Mikołaj Wrzoł w finale singla i zwycięzcą w deblu na turnieju BKT Advantage Cup U18

Mikołaj Wrzoł doszedł do finału w turnieju BKT Advantage Cup U18. Nasz zawodnik w pierwszej rundzie miał wolny los. Następnie pokonał Aleksandra Zdzuj (Górnik Bytom) 6:4, 6:1. W ćwierćfinale po ciężkim meczu wygrał z Michałem Bylicą ( Sport Klub Kryspinów ) 6:4, 2:6; 6:2, a w półfinale w kolejnej trzy-setówce Dominika Śliwińskiego (PKT Pabianice) 6:0, 5:7, 6:1. W finale zabrkło już sił i Mikołaj uległ swojemu dobremu koledze Kubie Grzegorczykowi (UKS Beskidy Ustroń) 4:6, 2:6.

Oprócz Mikołaja w turnieju chłopców nasz klub reprezentował jeszcze Barłomiej Nędza ( 1 runda 2:6, 6:7 z Bartoszek ), Kuś Andrzej ( 1 runda 2:6, 7:6, 4:6 z Olech ), Filip Keiper ( 1 runda 0:6, 1:6 z Duzinkiewicz ), Tomek Tlaga ( 1 runda 1:6, 0:6 z Pręcikowski ), oraz Olgierd Bańkowski, który w pierwszej rundzie wygrał ze Stanisławem Pyrą 6:4, 6:1, żeby w drugiej ulec Michałowi Bylicy 0:6, 2:6.

W grze deblowej zwycięzcami zostali Mikołaj Wrzoł (BKT) i Maciej Ziomber (Górnik Bytom).
Aktualni Halowi Mistrzowie Polski Juniorów po raz kolejny udowodnili, że należą do najlepszych par deblowych w Polsce.
W turnieju OTK Juniorów rozgrywanych na naszych kortach zajęli I miejsce zwyciężając kolejno z parami: