OTK młodzików na kortach Advantage

W miniony weekend (21-23.01.2017) na naszych kortach odbył się OTK młodzików. W kategorii dziewcząt dobrze spisały się nasze reprezentantki. Do ćwierćfinału dotarły Justyna Jodłowska i Patrycja Niewiadomska, a do półfinału Karolina Mazurek. W turnieju zwyciężyła Magdalena Świerczyńska (Winner Kraków) po zwycięstwie nad Weroniką Szałek (KKT Wrocław) 6/1, 6/4.
W turnieju gry podwójnej zwyciężyła para Zuzanna Jeschke (Olimpia Poznań)/ Karolina Mazurek (Advantage B-B / UKS Tenis24 Kraków) po zwycięstwie nad para Patrycja Niewiadomska/Justyna Jodłowska (Advantage BB) 6/1, 7/6.
Wśród chłopców nasi zawodnicy nie startowali. W finale Patryk Stokowski (Legia Warszawa) pokonał Jana Kopcika (Górnik Bytom) 6/4, 3/6, 6/1. W deblu zwyciężyła para Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski)/ Martyn Pawelski (Mostostal Zabrze) po zwycięstwie nad parą Sroka (MKT Stalowa Wola)/Wrona (MUKS Tenis Katowice).