Podsumowanie letnich Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych

Zakończyły się Mistrzostwa Polski w kategoriach do lat 14, 16 i 18. W zawodach tych świetnie spisali się zawodnicy BKT Advantage Bielsko - Biała: Laura Duhl, Alicja Niedźwieńska, Maja Chwalińska, Ola Nadajewska, Magda Zajda i Mikołaj Wrzoł, którzy łącznie zdobyli trzy złote, dwa srebrne i trzy brązowe medale. Dorobek ten uplasował nas na drugim miejscu wśród wszystkich klubów polskich tuż za Legią Warszawa ( 5-2-4), a przed AZS Poznań (2-1-1). To bez wątpienia historyczny wyczyn zawodników bielskiego klubu. Nigdy bowiem do tej pory zawodnicy z innych bielskich klubów (KKS Bielsko - Biała) w stuletniej historii nie zdobyli tylu medali w jednych zawodach! Dziękujemy serdecznie wszystkim zawodnikom, trenerom, opiekunom, rodzicom za wielkie emocje!

Przed nami już w poniedziałek Mistrzostwa Polski mężczyzn i kobiet w Gliwicach, w których nasi zawodnicy ( M. Chwalińska, M.Zajda) również nie są bez szans na kolejne medale. W najbliższym czasie jeszcze MP do lat 12 gdzie o medale powalczą Maja Stokłosa, Weronika Domańska i inni nasi zawodnicy oraz MP do lat 21