Rewelacyjny występ tenisistów BKT Advantage B-B w Mistrzostwach Polski krasnali!

W Piotrkowie Trybunalskim zakończyła się 13 edycja Mistrzostw Polski Krasnali (zawodników do lat 10). Rewelacyjnie spisali się zawodnicy BKT Advantage Bielsko-Biała: Jakub Jędrzejczak i Jakub Tomasiak, którzy łacznie zdobyli 4 medale! W turnieju gry pojedynczej obaj bez większych problemów dotarli do półfinału, w którym stoczyli "bratobójczy" pojedynek. Tym razem zwyciężył Jakub Jędrzejczak 4/0, 4/1, awansując do finału. Kuba Tomasiak zapewnił sobie tym samym brązowy medal Mistrzostw Polski i na dobre zadomowił się w czołówce Polski zawodników z rocznika 2006! W finale po dramatycznym meczu Kuba Jędrzejczak uległ w dwóch tie-breakach Marcinowi Andrzejczakowi( Masters Łódź) 3/4 (2), 3/4 (0). Niemniej jednak srebrny medal jest dużym sukcesem. Kuba udowodnił, że cały czas należy do czołówki kraju. Dwa lata temu był najlepszy i wygrał wyjazd do Australii.

Turniej gry podwójnej to już całkowita dominacja naszych zawodników, którzy spotkali się w finale, jednak po przeciwnej stronie siatki. Zwyciężyła para Jędrzejczak/Kokot (AZS Poznań), która pokonała parę Tomasiak/Michałowski(Mostostal Zabrze) 2/4, 4/0, 10/4.

W turnieju dziewcząt w pierwszej rundzie odpadła Ania Hałat. Porażka ujmy jej jednak nie przynosi. Ania przegrała z późniejszą Mistrzynią Polski! W Mistrzostwach nie startował Mikołaj Migdalski, który również jest wielką nadzieją bielskiego tenisa.

Wielkie gratulacje dla zawodników, trenerów i rodziców!