Turniej dla najmłodszych

W niedziele na kortach BKT odbył się turniej tenis10 w kategoriach do lat 6, 8 i 10. Z naszych zawodników najlepiej zaprezentowali się sześciolatkowie, którzy w komplecie zameldowali się na podium: zwyciężył Artur Skotnicki (BKT), a na drugim miejscu uplasowali się ex aequo trzej zawodnicy BKT: Miłosz Szczypka, Matuszczyk Julia i Faber Patrycja. W kategorii do lat 8 wśród chłopców zwycięzył Jędryka Jakub a za nim uplasowali się Deda Olek i Biegalski Aleksander. Wśród dziewcząt zwyciężyła Sara Husar przed Tobór Natalią i Julią Borowik. W kategorii do lat 10 wśród chłopców zwyciężył: Augustyn Zyguła przed Ważnym Alanem i Paluchem Jakubem. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Maja Nieradzik przed Mają Pawelską i Dominiką Piech.

W tych kategoriach liczy się walka i dobra zabawa dlatego wszyscy uczestnicy są zwycięzcami. Gratulujemy :)