Turniej WTK skrzatów na kortach BKT z cyklu TUiR

Rewelacyjny występ skrzatów z Bielska na turnieju z cyklu TUiR "WARTA" Cup na kortach BKT Advantage B-B

W dniach 19-21 listopada 2016 r. na kortach naszego klubu odbył się turniej WTK z cyklu WARTA Cup.

W turnieju wzięła udział rekordowa liczba uczestników, jak na turniej ranki WTK: 30 skrzatów i 21 skrzatek z kilkunastu klubów z południowej Polski.

Klub BKT Advantage Bielsko-Biała reprezentowany był przez 10 zawodników.

W turnieju dziewcząt w półfinale znalazła się jedna zawodniczka reprezentująca nasz Klub: Zuzanna Kosowska (BKT), która niestety minimalnie uległa Oliwii Bergler w super tie-breaku 6:2, 0:6; 10:8. W drugim półfinale Agata Będkowska (SP2 Radzionków) ograła Nadię Majewską 6:0, 6:3. W finale nieznacznie lepsza okazała się Agata Będkowska, która pokonała Maję 2:6, 7:5; 10:1.

Turniej chłopców zdominowany został przez tenisistów BKT. W pierwszym półfinale Jakub Jędrzejczak (BKT) ograł Mikołaja Czubaka (KT Błonia Kraków) 6:0;6:2, a w drugim Jakub Tomasiak (BKT) pokonał w super tie-breaku swojego partnera deblowego Szymona Kaszowskiego (BKT).

W finale wygrał czołowy Polski zawodnik z rocznika 2006 - Jakub Jędrzejczak, który pokonał Jakuba Tomasiaka 6:1, 6:3.

Turniej deblowy został już całkowicie zdominowany przez zawodników naszego klubu. Wśród dziewcząt wygrała para Bąk/Kosowska, a wśród chłopców para Kaszowski/Tomasiak.

Gratulacje dla zwycięzców.

Składamy podziękowania dla Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A, który objął nad turniejem patronat honorowy i był fundatorem pucharów i nagród.

Zapraszamy na kolejne turnieje.