Zwycięstwo Magdy Zajdy w deblu na Super Serii w Warszawie

Sukces Magdy Zajdy w Memoriale Ani Dolińskiej

W Warszawie na kortach Legii odbyła się kolejna edycja Memoriału Ani Dolińskiej. Turniej jednocześnie był zaliczany do Super Serii Kadetów czyli najwyższej rangi po Mistrzostwach Polski . Bardzo dobrze zaprezentowała się w nim zawodniczka BKT Advantage Bielsko – Biała Magda Zajda.

W turnieju gry pojedynczej Magda dotarła do półfinału. Po drodze pokonała Sylwię Jaskowską (KS Grzegórzecki Kraków) 6/3, 6/4 oraz Martę Zając (Grunwald Poznań) 6/4, 6/0. W półfinale po dramatycznym boju uległa Dominice Paczenie (KS Piekary Śląskie) 6/7(3), 6/7(5).

Jeszcze lepiej Magda spisała się w grze podwójnej. W parze z Weroniką Falkowską (DeSki Warszawa) zwyciężyły w całym turnieju! W ćwierćfinale pokonały parę Makal/Szepelska 6/1, 6/3, w półfinale nie dały szans parze Grodzka/Maliszewska 6/2, 6/1 i w finale okazały się zdecydowanie lepsze od pary Komar/Komar zwyciężając 6/2, 6/0.

Sukces ten pozwolił Magdzie awansować na wysokie szóste miejsce w klasyfikacji PZT Kadetek.